Budapest

Szövetségünk munkájának eredményeként Budapest Főváros új települési esélyegyenlőségi programja kiemelt célcsoportként kezeli a szexuális és nemi kisebbségeket.

“A mi családunk" címmel hirdet pályázatot a Magyar LMBT Szövetség

A szólásszabadságot és a gyülekezési jogot korlátozza és szexuális irányultságon alapuló hátrányos megkülönböztetést valósít meg Ásotthalom Önkormányzatának héten elfogadott rendelete.

Magyarország is megszavazta az ENSZ-ben a szexuális irányultság és a nemi identitás alapján való hátrányos megkülönböztetést vizsgáló független szakértő kinevezését.

A világ számos országában, így Magyarországon is minden év október 11-én ünnepeljük az előbújás napját. Idén is számos programon vehetsz részt e nap alkalmából

Szövetségünk is lobbizott azért, hogy az ENSZ-ben létrejöjjön az új pozíció, amelyet mostantól három évig Vitit Muntarbhorn bangkoki professzor fog betölteni.